The hosting a WordPress- jednoduché prevody, pomoc s doménou u nás

Vytvorenie novej webovej stránky je náročná úloha. Chcete vytvoriť niečo, čo budú vaši zákazníci milovať, ale nechcete, aby nastavenie trvalo niekoľko mesiacov alebo bolo také technické, že na každú aktualizáciu kópie potrebujete vývojára. Vo svojom prieskume ste pravdepodobne narazili na WordPress ako možné riešenie. Je tu však jeden problém – nemáte potuchy, čo je WordPress alebo ako môže pomôcť vášmu podnikaniu.
Čo je WordPress?
WordPress je open-source redakčný systém (CMS). Je to obľúbený nástroj pre jednotlivcov bez akýchkoľvek skúseností s kódovaním, ktorí chcú vytvárať webové stránky a blogy. Softvér nič nestojí. Každý si ho môže bezplatne nainštalovať, používať a upravovať. Na začiatku sa WordPress používal najmä na tvorbu blogov. Softvér sa zlepšil a môžete si vytvoriť ľubovoľný typ webovej stránky, ktorý chcete. Môžete vytvárať hobby alebo lifestylové blogy, profesionálne portfóliá, obchodné webové stránky, elektronické obchody, mobilné aplikácie a členské stránky.
Vzhľadom na pôvod WordPress v blogovom priestore sú jeho funkcie na tento účel bohaté, vrátane:
Schopnosť rozlišovať medzi príspevkami a stránkami
Robustný WYSIWYG editor pre jednoduché vytváranie príspevkov
Príspevky, značky a kategórie na vytvorenie systému organizácie bohatého obsahu
Možnosti pre používateľov zanechať komentáre a vy ich jednoducho moderovať
Keď už máte WordPress nainštalovaný, hlavná vec, ktorú budete chcieť urobiť, je vybrať si tému, ktorá vás osloví a čo chcete so svojím blogom dosiahnuť. Existujú témy, ktoré vyhovujú rozloženiam správ, časopisov a dlaždíc (a ďalšiemu).
Ďalej budete chcieť pridať doplnky pre všetky požadované funkcie, ktoré nie sú súčasťou témy, ako sú tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach alebo tweetovanie kliknutím.
Profesionálne portfóliá
Môžete tiež nájsť rôzne témy pre profesionálne portfóliá, vďaka čomu je WordPress skvelou voľbou na prezentáciu vašej osobnej značky. Funkciu „Stránky“ je možné použiť pre vašu domovskú stránku, stránku O stránke, kontaktnú stránku atď. video formát. Môžete si vybrať tému so vstavanou galériou alebo môžete nainštalovať pluginy pre portfóliové kolotoče alebo posuvníky.
Prečo použiť WordPress?
Je SEO priateľský
Podporuje všetky typy médií
Je bezpečný
Jeho použitie je zadarmo
Ľahko použiteľný a plná zdrojov
Ľudia sú často zmätení a pýtajú sa, či potrebujú webhosting pre stránku WordPress. Je to preto, že existujú dva rôzne typy WordPress – WordPress.org a WordPress.com. Stručne povedané, WordPress.org vyžaduje webhosting.Vyplatí sa dnes investovať do kúpy servera?

Webový server je v podstate motor, ktorý prevádzkuje webovú stránku. Server je zodpovedný za hosťovanie obsahu, čím umožňuje prezeranie stránky a prístup k jej zdrojom. Dobrý server alebo serverové služby sú rozhodujúce pre úspech podnikania, ktoré závisí od webovej stránky. Ak vaše budúce plány teda zahŕňajú investíciu do servera, mali by ste zostať a prečítať si, prečo [...]

Neváhajte kúpiť cez hostingovú spoločnosť: dáta

Internet umožňuje ľuďom zlepšiť kvalitu ich života. Otvára prístup k predtým neprístupným veciam. S takmer tromi miliónmi používateľov sa internet stáva jedným z najdôležitejších nástrojov komunikácie. Internetové dáta sa používajú vždy, keď sa pripojíte k internetu (prehliadanie webu, kontrolu e-mailov, hranie videohier, sťahovanie hudby alebo používanie YouTube). Niektoré mobilné zmluvy vám môžu tiež umožniť získať Wi-Fi [...]

Prečo je úložisko Cloud tou správnou voľbou pre vás alebo vaše podnikanie?

Cloud computing funguje na podobnom princípe ako weboví e-mailoví klienti, čo umožňuje používateľom mať prístup ku všetkým funkciám a súborom systému bez toho, aby museli mať väčšinu systému na svojich vlastných počítačoch. V skutočnosti väčšina ľudí už používa rôzne služby Cloud computingu bez toho, aby si to uvedomovali. Gmail, Disk Google, ba dokonca aj Facebook a [...]

Máte firmu bez webovej stránky? Tu sú 3 dôvody, prečo by ste to mali zmeniť

Vytvorenie web stránky bolo kedysi oveľa komplikovanejšie. Vyžadovalo si to veľa času, úsilia, obrovskú zásobu kreativity a rozsiahle znalosti v oblasti kódovania. Teraz, vďaka vzostupu tvorcov webových stránok, je vytváranie stránok jednoduchšie a lacnejšie ako kedykoľvek predtým. Niektoré stránky dokonca ponúkajú platformy, na ktorých si používatelia môžu vytvoriť, zadarmo alebo za nízku cenu, svoje vlastné webové stránky. Všetko, [...]