Neváhajte si objednať: prevod domén

Zdieľaj tento článok

Doména je v podstate identifikačný reťazec, ktorý definuje oblasť administratívnej autonómie, autority alebo kontroly na internete. Prevody domén sú proces zmeny určeného registrátora názvu domény.
Prevod domény budete chcieť uskutočniť z viacerých dôvodov. Možno váš súčasný registrátor náhle zvýšil ceny alebo sa vaša stránka načítava dlhšie. Možno ste našli výhodnejšiu ponuku niekde inde a uprednostňujete konsolidáciu viacerých domén pod jedným registrátorom DNS.
Aby bolo možné vykonať prevod domény, je potrebné obrátiť sa na súčasného registrátora. Pre prevod sa vo všeobecnosti používa krátky kód, prostredníctvom ktorého, môže nový registrátor uskutočniť prevod domény.
Môžete vykonať prevod domény, kde doposiaľ nebol žiaden obsah. Ale môžete sa tiež rozhodnúť zmeniť poskytovateľa hostingu, kde už je existujúci obsah. V takomto prípade je potrebné uistiť sa, že máte úplnú zálohu svojej webovej lokality. Ak si nie ste istí, oslovte nového registrátora s technikou pomocou. Prevod domény je pomerne rýchly.
Dôvodov prečo sa rozhodnúť pre prevod domény môže byť viacero. Ceny za registráciu domény sú vo všeobecnosti nízke, ale aj tak môžete nájsť cenovo výhodnú ponuku pre registráciu domén, aké má napríklad Websupport. Dôvodom na zmenu však môže byť predovšetkým kvalita a portfólio poskytovaných služieb. Ak sú vaše nároky vysoké, odporúčame vám prevod domény do spoločnosti Websupport.
Pridáte sa do najväčšej komunity domén, kde zahviezdi aj tá vaša doména. Po prevode domény je vaša doména pripravená na použitie.Prečo je úložisko Cloud tou správnou voľbou pre vás alebo vaše podnikanie?

Cloud computing funguje na podobnom princípe ako weboví e-mailoví klienti, čo umožňuje používateľom mať prístup ku všetkým funkciám a súborom systému bez toho, aby museli mať väčšinu systému na svojich vlastných počítačoch. V skutočnosti väčšina ľudí už používa rôzne služby Cloud computingu bez toho, aby si to uvedomovali. Gmail, Disk Google, ba dokonca aj Facebook a [...]

Monitoring

Moderné firmy používajú serveri v cloude. Tie musia implementovať monitorovanie serverov, ktoré pomáhajú udržiavať bezpečnosť cloudových serverov pri sledovaní ich výkonu a dostupnosti. Monitorovanie servera môže mať rôzne ciele a sledovať rôzne kľúčové ukazovatele výkonu (KPI) v závislosti od typu servera, ale primárnym cieľom monitorovania servera je vždy chrániť server pred možným zlyhaním, ktoré by prerušilo [...]

Myslíte si, že nepotrebujete SSL certifikát? Zamyslite sa ešte raz!

SSL je bezpečnostná technológia, protokol pre servery a webové prehliadače, ktorý zabezpečuje, že údaje prenášané medzi nimi sú súkromné. V prípade, že sa poniektorí ešte stále strácate vo význame, tak vám to poviem inak. Vaša webová stránka potrebuje certifikát SSL, ak požadujete od ľudí akékoľvek osobné informácie. Ale to nie je všetko. Vyhľadávače zasahujú proti vnímaným „nezabezpečeným“ webovým [...]

Neváhajte o: zmena hostingu

Potrebujete zmeniť servery za kvalitnejšie? Je váš poskytovateľ hostingu mizerný? Je aktuálny hosting drahý? Je vaša stránka veľmi pomalá? Bola vaša webová stránka napadnutá? Ak ste si položili niektorú z týchto otázok, je čas na zmenu hostingu. Na výber máte množstvo poskytovateľov web hostingu. Ale vyberte si ten, čo bude spoľahlivý, bezpečný a cenovo dostupný. Kedykoľvek [...]