Neváhajte si objednať: softvér a licencie

Zdieľaj tento článok

Asi každý z nás už použil zariadenie, v ktorom bol nainštalovaný „napálený“ či neoriginálny software. Áno, je to software zadarmo, ktorý môže na prvý pohľad fungovať rovnako spoľahlivo, ako jeho originál.
Nie je to celkom tak, a kúpa originálneho software sa oplatí. To obzvlášť platí pre Windows software, ktorý využíva väčšina z nás denne.
Neoriginálny software často vyvíjajú hackeri. Inštalácia nelegálneho software vás v konečnom dôsledku môže stáť násobne viac, ako je cena originálneho Windows software. Áno, originál sa môže stať drahý. Možno vás láka predstava, že za ušetrené peniaze si môžete kúpiť výkonnejšiu grafickú kartu alebo iné kvalitnejšie zariadenie.
Nelegálny software môže byť napadnutý hackerom. To môže spôsobiť, že ak vykonávate finančné operácie, môžu byť skopírované vaše údaje a predané tretej strane. Môžete prísť tiež o akékoľvek iné citlivé informácie.
Originálny Windows software chráni používateľov a je bezpečný. Okrem toho licencovaný software Windows, bude spoľahlivo fungovať.
Originálny software je dôležitý pre akékoľvek firmy, aby sa vyhli akýmkoľvek postihom, ktoré môže spôsobiť používanie nelegálneho software. Vyhnete sa tiež pochybnostiam o kvalite a obavám z právnych problémov vašej spoločnosti.
Aj pokiaľ používate software len príležitostne a nechcete ohroziť svoje súkromie, je originálny Windows software dobrá voľba.
Objednanie originálneho Windows software od spoločnosti Websupport vám dáva garanciu bezpečného a rýchleho nákupu vybraného software.
Websupport je spoločnosť, ktorej môžete dôverovať aj pri kúpe originálneho software. Neváhajte a nainštalujte si originálny Windows software ešte dnes.Neváhajte si objednať: The hosting

Ak hľadáte spoľahlivé riešenie pre vaše webové stránky alebo internetový obchod, budete chcieť robustnú platformu, ktorá je spoľahlivá, flexibilná a dostupná. Wordpress je ideálne riešenie pre webové prezentácie, eshopy a tiež rozsiahle ecommerce riešenia. Wordpress je riešením pre akúkoľvek možnosť. Samozrejme, po výbere Wordpress riešenia je potrebné zvoliť si správny Wordpress hosting. Pre vysokovýkonnú stránku WordPress musí [...]

Dáta v cloudovom úložisku

Cloudové úložisko je model cloud computingu , v ktorom sú údaje uložené na vzdialených serveroch a prístupné cez internet alebo prostredníctvom vyhradeného pripojenia k súkromnej sieti. Infraštruktúru úložiska udržiava, prevádzkuje a spravuje poskytovateľ cloudového úložiska spoločnosť Websupport. Cloudové úložisko umožňuje prístup k údajom odkiaľkoľvek. Cloudové úložisko poskytuje koncovým používateľom a aplikáciám virtuálnu architektúru úložiska, ktorá [...]

7 dôvodov, prečo by ste si mali využívať manažované služby

Malé a stredné podniky si viac ako kedykoľvek predtým uvedomujú potrebu poskytovateľa spravovaných služieb pre kritické IT funkcie, najmä e-mailový hosting, ukladanie, zálohovanie a obnovu či monitorovanie siete. Prv, ako sa pustíme do dôvodov, prečo by vo vašej firme takýto „špecialista“ chýbať nemal, si povieme, čo sú manažované služby. Tento pojem sa vzťahuje na prax outsourcingu [...]

Máte firmu bez webovej stránky? Tu sú 3 dôvody, prečo by ste to mali zmeniť

Vytvorenie web stránky bolo kedysi oveľa komplikovanejšie. Vyžadovalo si to veľa času, úsilia, obrovskú zásobu kreativity a rozsiahle znalosti v oblasti kódovania. Teraz, vďaka vzostupu tvorcov webových stránok, je vytváranie stránok jednoduchšie a lacnejšie ako kedykoľvek predtým. Niektoré stránky dokonca ponúkajú platformy, na ktorých si používatelia môžu vytvoriť, zadarmo alebo za nízku cenu, svoje vlastné webové stránky. Všetko, [...]